Konsept “kelime” olarak, Fransızcadan Türkçeye geçmiştir. Asıl yazılışı “Concept” bu şekildedir. Görüş, anlayış, düşünce, yeni fikir gibi birçok kelimeyi içinde barındırır. Konsept çalışması “kelime olarak” birçok sektörde kullanılabilir. Örneğin bunu bir reklamcı, yapmış olduğu çalışmalar için kullanırken, bir iç mimar, yine aynı şekilde yaptığı çalışmaları anlatırken “konsept” kelimesini kullanabilir.

Bir çalışmanın “konsept” kelimesi ile haşır neşir olabilmesi, daha doğrusu örtüşmesi için, yapılacak reklam çalışmasında ilk önce “kurumsal kimlik” çalışması mutlaka yapılmış olmalıdır. Kurumsal kimlik çalışması oluşturulmamış bir iş için “konsept” kelimesini kullanmak biraz saçma olacaktır. Yani, kurumsal kimlikle birlikte, yapılacak tasarımların bütünüyle, uygulanma aşamasının sonrasına “reklam/konsept” çalışması diyebiliriz.

Firmamız hem mimari alanda hem reklam alanındaki tecrübesini birleştirerek bir çok konsept tasarım ve uygulamasına imza atmıştır. Müşterinin kurumsal kimliğine uygun ve mekanla bütünleşen çalışmalarımızda profesyonel ekiple, firmanın kurumsal kimliğini bütünüyle yansıtmaktadır. Bir çok alanda sunduğumuz hizmetler müşterilerimizi yormadan, tek kanaldan işlerinin sorunsuzca teslimini  sağlamaktayız.

Proje ve 3 boyutlu tasarımlar sunarak daha karar aşamasında sonucun ne olacağını göstermekteyiz. Tasarım ve görsel alanda ki tecrübemiz iş tesliminde sonucun sunumda gösterilen görsellerle aynı olması sağlanmaktadır.